środa, 20 listopada 2013

O wszystkim i o niczym...

Hej!

Wpadam do Was na szybką notkę, ostano cierpię na chroniczny brak czasu, więc nawet nie mam chwili na blogowanie i czytanie Waszych blogów, ale mam nadzieję, że niedługo nadrobię zaległości. W każdym razie wpadłam na pewien pomysł. Tak sobie pomyślałam, że za chwilę Tęczowej Bańce strzeli pierwszy roczek, wiele postów przez ten czas się pojawiło i wyłączając popularny swego czasu TAG "50 faktów o..." prawie wszystkie posty poświęciłam kosmetykom, nie pisząc ani słowa o sobie. Spokojnie nie mam skłonności ekshibicjonistycznych, ale być może czytając mojego bloga macie ochotę zadać mi jakieś pytanie, ot tak, z czystej, ludzkiej ciekawości. Jeśli macie ochotę pytajcie, chcecie zadać jedno pytanie - ok, dziesięć - proszę bardzo :) Jednak zastrzegam sobie prawo do nie udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania, a w szczególności na te dotykające prywatnej sfery mojego życia. Na najciekawsze Wasze pytania odpowiem w osobnym poście.

Więc pytajcie Kochani!

4 komentarze:

 1. najmilsze wspomnienie z dzieciństwa?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie komentarze pod Twoim postem doprowadzają Cię do białej gorączki? Takiej, że masz ochotę zjeść myszkę i klawiaturę ze złości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój najlepszy umilacz jesiennego/zimowego wieczoru to?

  OdpowiedzUsuń
 4. Skąd wziął się pomysł na nazwę (adres) Twojego bloga?

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za Wasze komentarze, każdy czytam, z każdego się cieszę i każdy kolejny to dla mnie motywacja do dalszego blogowania :)