niedziela, 7 kwietnia 2013

Dziękuję!

Stało się! Blog osiągnął okrągłą liczbę Obserwatorów i od dziś jest Was 50 :) Dziękuję, że jesteście ze mną, nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy.


Kiedy niewiele ponad cztery miesiące temu zakładałam "Tęczową Banieczkę" (jak pieszczotliwie nazywam swojego bloga) nie spodziewałam się, że będzie Was aż tyle. Nie liczyłam na wiele, każdy nowy Obserwator to był powód do świętowania, z resztą nadal jest :) Wiele z Was przywędrowało do mnie w związku z projektem "Młode Blogerki", inne zawitały tu być może przez przypadek, ale zostały ze mną na dłużej i wszystkim Wam serdecznie za to dziękuję :)

Blog miał być miejscem, gdzie będę mogła dać upust swojej niepohamowanej, wręcz szaleńczej miłości do różnej maści kosmetyków, pomyślałam, że przy okazji może stać się źródłem informacji, których wiele z nas coraz częściej szuka właśnie w internecie. Jeżeli dzięki mojej skromnej opinii ułatwię Wam wybór ulubionej szminki, podkładu, lakieru czy innego mazidełka to jest to dla mnie ogromny sukces.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za to, że jesteście, że czytacie, że komentujecie, że po prostu motywujecie mnie do tego aby "Tęczowa Banieczka" z dnia na dzień stawa się lepszym blogiem :)

Z tej okazji postanowiłam zupełnie odmienić bloga, zmieniłam jego tło i nagłówek (wykonałam go sama), trochę mnie to cierpliwości kosztowało :), ale efekt końcowy bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że Wam również.

Pozdrawiam Was serdecznie,
E.

16 komentarzy:

 1. Ale się tutaj tęczowo zrobiło :) Bardzo mi się podoba nowy 'imidź' Tęczowej Banieczki :) Trzymam kciuki za dalszy rozwój i z pewnością będę wpadać częściej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się nowa szata graficzna :) Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje i powodzenia w dalszym blogowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. teraz jest ładniej :) No i zostaje z Toba na zawsze juz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie chwaląc się jestem okrągłą 50 ;D gratuluję ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, właśnie Tobie przypadł ten zaszczytny tytuł :D

   Usuń
 6. Jesteśmy i dalej będziemy z Tobą! ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję sukcesów i oby tak dalej. A zmiany jak najbardziej na plus:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia w dalszym blogowaniu :)
  gratuluje :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje :) nowa szata graficzna super :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie również się podoba, jest kolorowo - wesoło ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym pisaniu! ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje! Życzę ogromnych sukcesów :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje!
  Będzie jeszcze więcej okrągłych liczb;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratulacje! i życzę powodzenia w dalszym blogowaniu.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za Wasze komentarze, każdy czytam, z każdego się cieszę i każdy kolejny to dla mnie motywacja do dalszego blogowania :)